Gdzie na wyjazd integracyjny w Kazimierzu Dolnym?

W każdym przedsiębiorstwie przychodzi w końcu taki moment, w którym przychodzi nam zacząć organizować imprezy firmowe. Działalności z krótszym stażem nie muszą tego robić, ale te starsze bardzo często czują się do tego zobowiązane lub po prostu chcą, by ich zespół był bardziej zintegrowany. Jakie miejsca na imprezy firmowe ma do zaoferowania Kazimierz Dolny?

Gościniec Basia

To przytulny pensjonat, w którym możemy zorganizować wyjazd integracyjny. W ofercie są pokoje dla dwóch, trzech lub czterech osób. Gościniec oferuje też salę konferencyjną i różne atrakcje w okolicy. Za nocleg w nim zapłacimy już od stu złotych za osobę, więc cena jest bardzo konkurencyjna.

Hotel Kwaskowa

Kolejnym miejscem dla osób, które mają ograniczony budżet będzie hotel Kwaskowa. Możemy zatrzymać się tam już za 144 złote, a w dodatku otrzymamy darmowe śniadanie. Miejsce to położone jest na samych obrzeżach miasta, dzięki czemu będziemy mieli okazję spędzić czas na łonie natury.

Hotel Folwark Walencja

Dla tych, którzy chcą połączyć bliskość natury i luksus powstał hotel Folwark Walencja. Jest to miejsce o trochę wyższym standardzie, niż dwa poprzednie miejsca, ale nadal wiele osób będzie mogło sobie na niego pozwolić. Ceny w tym miejscu zaczynają się od 350 złotych i podobnie jak w Kwaskowej, mamy darmowe śniadanie. Warto pamiętać, że pokoje tutaj pomieszczą mniej osób, bo maksymalnie trzy!

Domek w ogrodzie

Ciekawą opcją może się okazać rezygnacja z hotelu a postawienie na domki letniskowe. Dzięki temu będziemy mogli trochę oszczędzić, a nasi pracownicy zaznają trochę różnorodności. Kazimierz Dolny oferuje wiele ośrodków, w których można wynająć sobie domki letniskowe, ale najwyżej ocenianym jest Domek w ogrodzie i ośrodek Kwaskowa.

Dom Nad Wąwozem w Kazimierzu Dolnym

Jeśli mamy większą grupę pracowników chętnych na wyjazd integracyjny, możemy wynająć cały dom. Będzie nas to kosztowało trochę więcej, niż hotel czy domki letniskowe, ale komfort pracowników będzie nieporównywalny do niczego. Dom Nad Wąwozem to ciekawe miejsce, które pomieści sporo osób, a w dodatku położone jest w przepięknym miejscu. Z pewnością warto zwrócić na niego szczególną uwagę, kiedy będziemy szukać miejsca na imprezę firmową.

Wybierając miejsce, w którym zatrzymamy się na wyjeździe integracyjnym, warto zwrócić uwagę na liczbę uczestników i nasz budżet. Najważniejsze jest to, żeby wszyscy czuli się komfortowo i później z uśmiechem wspominali wspólny wyjazd.