Często losowane numery w grach liczbowych – multilotek

Zazwyczaj osoby zaczynające swoją przygodę z grami liczbowymi skreśla na kuponie swoje ulubione numery. Taka metoda jednak nie zawsze daje oczekiwane efekty. Dlatego też niektórzy gracze próbują podejść do losowań metodami naukowymi. Wiele osób próbuje w tym celu wykorzystać między innymi rachunek prawdopodobieństwa. W jaki sposób można typować liczby?
Osoby decydujące się na obstawianie liczb w grach Totalizatora Sportowego sprawdza, jakie liczby powtarzają się najczęściej.

 

W ten sposób czasami udaje się wytypować przynajmniej kilka liczb, które mogą pojawić się w najbliższych losowaniach. Choć metoda ta nie zawsze się sprawdza, to nadal ma wielu zwolenników. Najczęściej losowane liczby w multi multi można znaleźć na stronach internetowych. Statystyka tego typu może się różnić w zależności od tego, jaką liczbę losowań weźmie się pod uwagę. Należy pamiętać, że sposób ten nie zawsze się sprawdza, ponieważ zestawy kul używane w losowaniu są dość często wymienianie. Dlatego też część graczy bierze pod uwagę maksymalnie kilkadziesiąt losowań wstecz. Statystyki podają również, które liczby pojawiały się najrzadziej. W zależności od wybranej taktyki gry można wybierać wyłącznie liczby najczęściej lub właśnie najrzadziej padające.